O nas

ZESPÓŁ MASTERS

Zespół Masters, założony przez Pawła Jasionowskiego, na scenie polskiej muzyki rozrywkowej obecny jest już… 10 lat!

Największą rozpoznawalność zdobył dzięki utworowi „Żono Moja”. Przebój ten ma już ponad 70 mln wyświetleń na YouTube i bije kolejne rekordy popularności – zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

Od początków powstania Zespół Masters wydał już 6 płyt ze swoimi największymi przebojami. Album „Viva Polonia!” zyskał status platynowej płyty! Platynową płytę zdobył także singiel „Ja i ona”, a kawałek „Jeden uśmiech jej” ma status płyty złotej!

Największe hity: „Żono Moja”„Bella”„Serce do koperty”„Szukam dziewczyny”, „Ja i ona”, „Ciebie mi trzeba” oraz „To jest miłość” , podbijają serca słuchaczy i grane są na każdym koncercie zespołu.

Teraz Zespół Masters koncertuje po całej Polsce i zdobywa coraz liczniejszą publiczność. Wyjeżdża również na koncerty za granicę – wielokrotnie odwiedzał już takie kraje jak USA, Niemcy, Anglię, Irlandię, Belgię, Litwę i Ukrainę. Grał też w Szwajcarii i Holandii.

Paweł Jasionowski, lider i wokalista grupy, wziął udział w 7. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wcielając się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Gościnnie występował także w Tańcu z Gwiazdami, emitowanym na antenie telewizji Polsat. Sprawdził się również jako juror w dwóch edycjach muzycznego talent show Disco Star, który oglądać można było w Polo TV.