„Wielka Moc Wspólnych Świąt – Koncert Nadziei”— w TVP1

W niedzielę Wielkanocną w TVP 1 odbędzie się „Wielka Moc Wspólnych Świąt – Koncert Nadziei”.

Utwory o miłości i nadziei zagrają gwiazdy polskiej estrady, w tym lider Zespołu Masters – Paweł Jasionowski! Koncert rozpocznie się po Mszy Świętej Zmartwychwstania Pańskiego i Błogosławieństwie Urbi et Orbi, w TVP1 o godz. 12:35.

Wystąpią jeszcze m.in: Katarzyna Cerekwicka, Łukasz Zagrobelny, Anna Jurksztowicz, Halina Mlynkova, Rafał Brzozowski, Lanberry, Joanna i Łukasz Lazer (Red Lips), Majka Jeżowska, Janusz Radek, Andrzej Krzywy i Kasia Stankiewicz.
Artystom będzie towarzyszyć Urban Band pod dyr. Grzegorza Urbana.

GORĄCO ZAPRASZAMY!!!

Część pierwsza wydarzenia „Wielka Moc Wspólnych Świąt – Koncert Nadziei”. Rozpocznie się w TVP1 już o godz. 10.05. O swoim sposobie spędzania tegorocznych Świąt Wielkanocnych opowiedzą popularni aktorzy, muzycy, sportowcy, m.in: m.in.: Magda Steczkowska, Marek Piekarczyk, Staszek Karpiel-Bułecka, Ania Wyszkoni, Wojtek i Krystyna Cugowscy, Kasia Cichopek z mężem Marcinem Hakielem, Marieta Żukowska, Barbara Bursztynowicz, Katarzyna Glinka, Ada Fijał, Tomasz Wolny, Mariusz Czerkawski, Łukasz Nowicki z żoną, Tomasz Oświeciński z żoną i córką oraz Radek Liszewski z rodziną.

Dodajmy sobie wspólnie otuchy i zadbajmy o dobrą energię w naszych domach!

Wielka Moc Wspólnych Świąt – Koncert Nadziei”
TVP 1
godz. 10.05 i 12:35.

Tagged as .