Ostatni odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo!

I koniec. Ostatni odcinek programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo za nami. A w nim Paweł Jasionowski wystąpił w duecie z Kubą Świderskim i wystąpili jako Al Bano i Romina Power.

Chociaż lider Zespołu Masters nie dostał się do finałowej czwórki w muzycznym show Twoja Twarz Brzmi Znajomo to i tak w finale wystąpił 😉 Wraz z Kubą Świderskim wykonali utwór „Ci sara” jako Al Bano i Romina Power, czyli jeden z najbardziej znanych duetów artystycznych na świecie! Oczywiście występ był niesamowity i cała publiczność świetnie się bawiła!

A teraz… teraz pozostało już tylko podziękować za wspólną zabawę w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo. Dziękujemy wszystkim, którzy oglądali, a jest komu, bo każdy odcinek przyciągał przed telewizory blisko 2 miliony widzów! Dziękujemy za wsparcie i pozytywne komentarze, które lawinowo spływały po każdym z 10 odcinków :) To była niesamowita przygoda!

Mamy nadzieję, że dzięki programowi jeszcze więcej osób zostało fanami Zespołu Masters i jeszcze więcej będzie bawić się z nami na koncertach! :) Do zobaczenia!

Tagged as .