O nas

ZESPÓŁ MASTERS

Zespół Masters, założony przez Pawła Jasionowskiego, na scenie polskiej muzyki rozrywkowej obecny jest od 2008 roku.

Największą rozpoznawalność zdobył dzięki utworowi „Żono Moja”. Przebój ten ma już ponad 100 mln wyświetleń w internecie i bije kolejne rekordy popularności – zajął III miejsce w konkursie Hit Wszech Czasów na Festiwalu Muzyki Tanecznej w Ostródzie.

Od początków powstania Zespół Masters wydał już 7 płyt ze swoimi największymi przebojami. Album „Viva Polonia!” zyskał status platynowej płyty! Poczwórną platynę zdobył singiel „Nocy mało”, a platyną pokrył się singiel: „Ja i ona”. „Ciebie mi trzeba” oraz „Jeden uśmiech jej” mają status płyty złotej!

Największe hity: „Żono Moja”„Bella”„Serce do koperty”„Szukam dziewczyny”„Nocy Mało”, oraz „Ona przyszła tutaj sama” , podbijają serca słuchaczy i grane są na każdym koncercie zespołu.

Teraz Masters koncertuje po całej Polsce i zdobywa coraz liczniejszą publiczność. Wyjeżdża również na koncerty za granicę – wielokrotnie odwiedzał już takie kraje jak USA, Kanadę, Niemcy, Anglię, Irlandię, Belgię, Litwę i Ukrainę. Grał też w Danii, Szwajcarii i Holandii.

Paweł Jasionowski, lider i wokalista grupy, wziął udział w 7. edycji programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo, wcielając się w największe ikony polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Gościnnie występował także w Tańcu z Gwiazdami, emitowanym na antenie telewizji Polsat. Sprawdził się również jako juror w dwóch edycjach muzycznego talent show Disco Star (Polo TV), juror w All Together Now (Polsat) a także jako prowadzący autorski program Masters Music Box (Polo TV).

Prywatnie kompozytor oraz producent wielu utworów w stylistyce pop. Z powodzeniem współpracuje z wieloma artystami polskiej sceny, a jego produkcje byłe wielokrotnie nagradzane złotymi oraz platynowymi odznaczeniami.